משחרר אוויר אוטומטי דגם EX-VOID SOLAR למערכות סולאריות

 
מערכות סולאריות במעגל סגור מאפשרות לנו העברת אנרגיה סולארית על ידי סחרור מים תוך שמירת יעילות קולט השמש לאורך זמן. שמירת יעילות הקולט מתאפשרת כתוצאה משימוש במים קבועים במערכת ובכך אנו מונעים כניסת אבנית ולכלוך לתוך המערכת. טמפרטורת המערכת הסולארית בימי שמש יכולה להגיע ל-°140 ואף יותר. עקב כך על מנת לאפשר תפקוד של המערכת באופן תקין, לאחר ירידת הטמפרטורה, עלינו לעשות שימוש באביזרים בעלי עמידות לטמפרטורה כזו.

ברוב המערכות הסולאריות המותקנות בארץ עושים שימוש במשחררי אוויר סטנדרטים עד לטמפרטורה של °100, שלמעשה מאבדים את היעילות שלהם כתוצאה מהמסה של המנגנון הפנימי בטמפרטורות מעל °100. נזק זה, הנגרם למשחרר האוויר, למעשה הופך אותו ללא רלוונטי במערכת ואף כגורם המשפיע בצורה ישירה על פעולת הסחרור והעברת האנרגיה במערכת. המצאות אוויר במערכת סגורה הינו אחד הגורמים העיקריים לשיבוש העברת האנרגיה ולגרימת נזק למשאבת הסחרור.

 

חברת REFLEX הגרמנית מייצרת משחרר אוויר מסוג EX-VOID SOLAR העמיד לטמפרטורה של עד °c180. מבנה משחרר האוויר של REFLEX מאפשר שחרור מלא של האוויר הכלוא במערכת. כמו כן בתחתית המשחרר קיים משטח מתכת הסופג את בועות האוויר שנעות כלפי מעלה ומגן על מנגנון שחרור האוויר. ובכך מבטיח את אי-הימצאות האוויר במערכת הסולארית.


 
לשיחת ייעוץ והזמנות של משחרר אוויר REFLEX ניתן לפנות ליועצי המכירות כאן