חימום הבית באמצעות רדיאטורים


רדיאטורים – כמו תנורי חימום, מערכות הסקה, מפזרי חום ומערכות מיזוג – נחשבים להתקני חימום פופולארים ואפקטיבים מאוד, העשויים לסייע לכם להגיע לתוצאות נעימות ומשביעות רצון בעונות החורף הקרירות. ישנם רדיאטורים חשמליים שמתפקדים כמערכות הסקה מרכזיות או כיחידה נפרדת, המאפשרת לברור את עוצמת החום בכל חדר מחדרי הבית בנפרד, באמצעות מערכת בקרת חום מתקדמת ובאמצעות תרמוסטט אלקטרוני חדשני.


 
אחד מן היתרונות הבולטים של רדיאטורים על גופי חימום אחרים הוא צריכת חשמל שלהם, הנמוכה בדרך כלל מגופי חימום (קבועים) אחרים. ההתקנים השונים שמורכבי על גבי רדיאטורים או שמהם הם בנויים, הופכים אותם לחסכוניים ובטיחותיים יותר. כדוגמה נזכיר למשל את התקנים שאוגרים את החום במהלך חימום הרדיאטור, ובזמן שהרדיאטור מגיע לטמפרטורה שהוגדרה מראש,  הוא מפסיק להתחמם, וההתקן המיוחד מחזיר את החום ומפיץ אותו בצורה נעימה בחדר. יתרון נוסף הוא העיצוב הוורסטילי והאטרקטיבי במיוחד בו הם מצטיינים, ונוחות ההתקנה שלהם, שכן ניתן להתקין רדיאטור באמצעות ברגים בכל מקום בקיר.
 
חימום באמצעות רדיאטור - שליטה ותפעול שוטף

על חימום באמצעות רדיאטור ניתן לשלוט באמצעו תרמוסטט, שמותקן מעל-גבי כל התקן של רדיאטור ביתי. באמצעות התרמוסטט מפעילים ומווסתים את עוצמת החימום של הרדיאטור, עד שהטמפרטורה בחלל מגיעה לרמה הרצויה. המלצתנו היא לבצע פעולת חימום ברדיאטור באמצעות פונקציית הטיימר, איתה ניתן לכוון מראש את זמני הפעילות של המערכת בביתנו, בתכנון שבועי וחודשי מראש. אם אתם שבים הביתה מהעבודה בשעה 19:00 בערב, לדוגמה, תוכלו לכוון שהרדיאטור ידלק מראש בשעה 18:30, יבצע חימום מלא בבית, וכאשר תיכנסו לביתכם – יקבל את פניכם בית חמים ונעים. קיימים רדיאטורים שונים, שמצוידים בתרמוסטטים חכמים, שבאמצעותם ניתן לכוון טמפרטורות שיותאמו לשעות ולטמפרטורות השונות במהלך היום. כך לדוגמא, תוכלו לקבוע שבשעות היום הרדיאטור יפעל על חימום של 20 מעלות, ואילו בשעות הערב הוא יפעל על חימום של 27 מעלות.
 
רדיאטורים, לעומת התקני חימום אחרים, לא מצריכים חדרי הסקה צמודים. או ארובה שתפלוט גזים רעילים. עובדה זו הופכת אותם למתאימים במיוחד לדירות משפחתיות בבנייני קומות או לדירות לא-גדולות, שבעליהן רוצים להימנע משיפוץ מיוחד לרגל התקנת אמצעי החימום הביתיים.
 
רדיאטורים של חברת ש.א.ח.פ הנדסה

חברת שאחפ הנדסה מספקת מגוון מוצרי חימום איכותיים לבית ולתעשייה של חברת FARAL איטליה. בין מוצרי החימום תוכלו למצוא רדיאטורים ומייבשי מגבות בעיצוב מרהיב.

שאחפ הנדסה היא מהחברות המתקדמות והמובילות בתחום מערכות חימום ורדיאטורים בישראל, וזה למעלה משלושים שנה שהיא מספקת פתרונות חימום איכותיים למגזר הפרטי והעסקי. אנשי המקצוע של שאחפ חימום משתייכים למיטב המומחים ואנשי המקצוע בתחום החימום בישראל, החל ממהנדסים המנוסים בתכנון של מערכות חימום ורדיאטורים ביתיים ועד מתקינים איכותיים, שיגיעו לביתכם, יסבירו לכם בנוגע לאפשרויות השונות, יסייעו לכם להגדיר את הצרכים והרצונות שלכם, ויתקינו לבסוף מערכת חימום שתתאים לחלל הפרטי שלכם כמו כפפה ליד.
יצרני הרדיאטורים ומערכות החימום המגוונות של ש.א.ח.פ הנדסה נבחרים על ידי החברה לאחר בדיקה ממושכת ובקרת איכות קפדנית במיוחד, ואנו גאים להעמיד לרשות לקוחותינו קולקציה רחבה ואיכותית במיוחד של ציוד חימום חדשני ואקולוגי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל. המערכות שמשווקות על ידי שאחפ הנדסה מתאפיינות ביעילות ותפוקה גבוהה, תוך צריכת אנרגיה נמוכה מאוד, המתחשבת במצב האקולוגי הרגיש בו מצוי כדור הארץ מחד, ומביאות להוזלה משמעותית בעלויות התפעול השוטפות של מערכות החימום, שעשויות להגיע על 40 אחוזים!
 
אצלנו תוכלו למצוא רדיאטורים ומייבשי מגבות מדגמים שונים, המיועדים להתקנה בבתים פרטיים, כמו גם במגזר המוסדי. הרדיאטורים של היטק מתאפיינים בבקרת שליטה חכמה, ובעיצוב מודרני ונעים לעין, שיהפוך את נוכחותם בחלל האישי שלכם לאלגנטית ונוחה במיוחד.